College van B&W bezoekt Zorgcentrum Beek & Bos
Periodiek bezoekt het college van B&W Leudalse bedrijven en organisaties. Zo ontstaan waardevolle gesprekken en verbindingen. Dinsdag 23 september jl. bracht het college een bezoek aan Zorgcentrum Beek & Bos in Heythuysen.

Wethouder Huub van Helden:
Zorgcentrum Beek & Bos is al jarenlang een bekende en vaste waarde in onze samenleving. Het is een goed voorbeeld van een mooie balans tussen persoonlijke aandacht in de zorg en gezonde bedrijfsvoering. Het is een organisatie waar we in Leudal trots op zijn.
In Leudal zijn ongeveer 3.500 bedrijven gevestigd, voornamelijk Midden-en Klein Bedrijf. Bent u ondernemer en wilt u het college van B&W ontvangen? Neem contact op met het Ondernemersteam Leudal via (0475) 85 90 00 of mail naar ondernemersteam@leudal.nl