Actie ‘Fiets je fris’ in Heythuysen

Op maandagochtend 8 september zet Midden-Limburg Bereikbaar de fiets extra in het zonnetje in Heythuysen. Tussen 07.30 en 09.30 uur worden fietsers bij de rotonde bij het gemeentehuis op een positieve manier verrast door het campagneteam.

De actie is bedoeld om fietsers te belonen voor hun keuze om met de fiets naar het werk te komen en om de boodschap ‘Fiets je fris’ op een positieve, directe manier onder de aandacht te brengen. Fietsers krijgen daar een kleine beloning voor hun keuze om met de fiets te komen. De actie verloopt snel en eenvoudig, zodat iedereen zonder oponthoud kan doorrijden.

Deze activiteit maakt deel uit van de nieuwe fase van de Da’s zo gefietst-campagne. Die stimuleert forenzen om vaker de fiets naar het werk te nemen, dit keer met speciale aandacht voor mentale gezondheid. Fietsen draagt namelijk bij aan mentaal welzijn: het helpt mensen om mentaal op te laden, biedt rust, zorgt voor een ontspannen start van de werkdag en helpt om na afloop weer af te schakelen.

Meer informatie over de campagne vind je op https://www.posifiets.nl/posifiets-tips-tricks/fiets-je-fris.