Het MOB werkt voor… creatieve inwoners
Bij het MensOntwikkelingBedrijf (MOB) komt regelmatig een groep dames samen om creatief bezig te zijn met stof. Samen ze maken mooie producten, ze leren van elkaar en ontdekken ze hun talenten. Dat gaat inmiddels zo goed dat ze klaar zijn voor een volgende stap.

Geschenken
De groep wil namelijk bijzondere en persoonlijke relatiegeschenken van stof gaan maken. Producten die met aandacht en plezier tot stand komen en laten zien wat je samen kunt bereiken. Om dit idee werkelijkheid te laten worden, zijn vrijwilligers nodig.
Vrijwilligers gezocht
We zoeken vrijwilligers die één of twee dagdelen per week willen helpen. Creatieve ideeën, kennis van stoffen of naaien en praktische hulp zijn van harte welkom. Het belangrijkste is dat u het leuk vindt om anderen te helpen. U hoeft expert te zijn.
Samenwerken aan de toekomst
Het MensOntwikkelBedrijf begeleidt kwetsbare inwoners en uitkeringsgerechtigden naar passend werk. Dit gebeurt in samenwerking met lokale bedrijven en organisaties. Want in Leudal moet iedereen kunnen meedoen. Het MOB is gevestigd aan de Graaf van Loonlaan 2a in Heythuysen.
Wilt u als vrijwilliger weten wat het MOB voor u kan betekenen? Kijk dan op onze website voor informatie over het MensOntwikkelBedrijf.