Belangrijk bericht voor bezoekersGemeentehuis gesloten

In verband met Hemelvaart is het gemeentehuis op donderdag 26 mei en vrijdag 27 mei gesloten.

Als het gemeentehuis gesloten is, zijn wij telefonisch niet bereikbaar.

Samenstelling gemeenteraad

raadszaal

Léon Linssen

Functie: Raadslid
Adres: Kempkensstraat 4, 6083 AV  Nunhem
E-mailadres: l.linssen@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Hen Sleven

Functie: Raadslid
Adres: Jaspersstraat 8, 6013 SP  Hunsel
E-mailadres: h.sleven@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

ing. Heleen Wijers - Van der Linden

Functie: Raadslid
Adres: Poelakkerweg 3, 6082 NC  Buggenum
E-mailadres: h.wijers@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Colette Franssen-Verlinden

Functie: Raadslid
E-mailadres: c.franssen@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Patty Peeters-Severin

Functie: Raadslid
Adres: Jean Romestraat 3, 6093 BC Heythuysen
E-mailadres: p.peeters@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

drs. Dirk Voermans

Functie: Raadslid
Adres: Reppelstraat 29a, 6088 EV  Roggel
E-mailadres: d.voermans@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Jordi Custers

Functie: Raadslid
Adres: Kunnenbeemd 8, 6011 PB Ell
E-mailadres: j.custers@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

Gerry Teeuwen

Functie: Raadslid
Adres: Isidoorstraat 17, 6012 RE Haler
E-mailadres: g.teeuwen@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

dr. ir. Thieu Wagemans

Functie: Raadslid
Adres: Belenbroeklaan 22, 6093 BT Heythuysen
E-mailadres: m.wagemans@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

ing. Peter Francot

Functie: Raadslid
Ridderstraat 1, 6095 AV Baexem
E-mailadres: p.francot@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

drs. Huub van Helden MBA

Functie: Raadslid
Adres: Speikerhofweg 21, 6081 NB Haelen
E-mailadres: h.vanhelden@leudal.nl
Politieke partij: CDA

Peter van Melick

Functie: Raadslid
Adres: Gerhegge 8, 6086 PC Neer
E-mailadres: phl.vanmelick@leudal.nl
Politieke partij: CDA

MSc John Nouwen

Functie: Raadslid
Adres: Aan de Heibloem 17a, 6093 PE  Heythuysen
E-mailadres: j.nouwen@leudal.nl
Politieke partij: CDA

ing. Thieu Bongers

Functie: Raadslid
Adres: Keversbroek 2, 6037 RG Kelpen-Oler
E-mailadres: t.bongers@leudal.nl
Politieke partij: CDA

Elle Snijders

Functie: Raadslid
Adres: Eind 4, 6088 NC Roggel
E-mailadres: e.snijders@leudal.nl
Politieke partij: CDA

mr. André Kierkels

Functie: Raadslid
Adres: Hanssum 18, 6086 BV Neer
E-mailadres: a.kierkels@leudal.nl
Politieke partij: D66

Romy van Heur

Functie: Raadslid
E-mailadres: r.vanheur@leudal.nl
Politieke partij: D66

Jort Raemakers

Functie: Raadslid
Adres: Beukenlaan 16, 6086 CR Neer 
E-mailadres: j.raemakers@leudal.nl
Politieke partij: D66

dr. Leo Schouten

Functie: Raadslid
Adres: Park 10, 6093 EL Heythuysen
E-mailadres: l.schouten@leudal.nl
Politieke partij: D66

Rinke de Wit

Functie: Raadslid
Adres: Steegstraat 16, 6085 ER Horn
E-mailadres: r.dewit@leudal.nl
Politieke partij: D66

Hilde Glessner

Functie: Raadslid
Adres: Stadhouderlaan 25, 6085 AV  Horn
E-mailadres: h.glessner@leudal.nl
Politieke partij: Progressief Akkoord Leudal

Richard Verheul

Functie: Raadslid
Adres: Pater van Donstraat 28, 6089 NP Heibloem
E-mailadres: r.verheul@leudal.nl
Politieke partij: Progressief Akkoord Leudal

Désirée H. Schmalschläger

Functie: Burgemeester
Adres: Postbus 3008, 6093 ZG  Heythuysen
 

drs. Wim Cornelissen

Functie: Griffier
Telefoonnummer: (06) 120 768 51
E-mailadres: w.cornelissen@leudal.nl