Samenstelling gemeenteraad

raadszaal

drs. Michel Graef

Michel_Graef

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Dorpstraat 65a, 6085 BE  Horn
Telefoonnummer: (06) 21 88 35 28
E-mailadres: m.graef@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Hen Sleven

Hen_Sleven

Functie: Raadslid
Adres: Jaspersstraat 8, 6013 SP  Hunsel
Telefoonnummer: (0475) 56 53 97
E-mailadres: h.sleven@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

ir. Jack Coolen

Jack Coolen

Functie: Raadslid
Adres: Koelstraat 3b, 6011 SB  Ell
Telefoonnummer: (06) 54 29 06 72
E-mailadres: j.coolen@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

ing. Heleen Wijers - Van der Linden

Heleen_Wijers-_van_der_Linden

Functie: Raadslid
Adres: Poelakkerweg 3, 6082 NC  Buggenum
Telefoonnummer: (06) 54 96 70 52
E-mailadres: h.wijers@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Léon Linssen

Leon_Linssen

Functie: Raadslid
Adres: Kempkensstraat 4, 6083 AV  Nunhem
Telefoonnummer: (0475) 59 43 53
E-mailadres: l.linssen@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

ing. Anita van Vlodrop - Van Kempen

Anita_van_Vlodrop-_van_Kempen

Functie: Raadslid
Adres: Graafschap Hornestraat 2B, 6085 BV  Horn
Telefoonnummer: (0475) 58 32 48
E-mailadres: a.vanvlodrop@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Ellie van Tilburg

Ellie van Tilburg

Functie: raadslid
Adres: Biesstraat 10, 6093 AD  Heythuysen
Telefoonnummer: (0475) 49 61 24
E-mailadres: e.vantilburg@leudal.nl
Politieke partij: Samen Verder

Jordi Custers

Jordi_Custers

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Kunnenbeemd 8, 6011 PB Ell
Telefoonnummer: (06) 57 54 54 10
E-mailadres: j.custers@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

dr. ir. Thieu Wagemans

Thieu_Wagemans

Functie: Raadslid
Adres: Belenbroeklaan 22, 6093 BT  Heythuysen
Telefoonnummer: (0475) 49 35 70
E-mailadres: m.wagemans@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

Gerry Teeuwen

Gerry_Teeuwen

Functie: Raadslid
Adres: Isidoorstraat 17, 6012 RE  Haler
Telefoonnummer: (0495) 56 32 44
E-mailadres: g.teeuwen@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

Evert Franzen

Evert_Franzen

Functie: Raadslid
Adres: Wessemerven 2, 6037 SP  Kelpen-Oler
Telefoonnummer: (06) 13 89 59 30
E-mailadres: e.franzen@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

Berry Hermans

Berry_Hermans

Functie: Raadslid
Adres: Biesstraat 36, 6093 AE  Heythuysen
Telefoonnummer: (0475) 49 49 51
E-mailadres: b.hermans@leudal.nl
Politieke partij: Ronduit Open

drs. Huub van Helden MBA

Drs. Huub van Helden

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Speikerhofweg 21, 6081 NB  Haelen
Telefoonnummer: (06) 14 63 81 01
E-mailadres: h.vanhelden@leudal.nl
Politieke partij: CDA

mr. Nadine Alofs

Nadine_Alofs

Functie: Raadslid
Adres: Raadhuisstraat 23, 6088 BR Roggel
Telefoonnummer: (06) 31 58 91 18
E-mailadres: n.alofs@leudal.nl
Politieke partij: CDA

MSc John Nouwen

John_Nouwen

Functie: Raadslid
Adres: Aan de Heibloem 17a, 6093 PE  Heythuysen
Telefoonnummer: (06) 12 38 58 82
E-mailadres: j.nouwen@leudal.nl
Politieke partij: CDA

Peter van Melick

Peter_van_Melick

Functie: Raadslid
Adres: Gerhegge 8, 6086 PC  Neer
Telefoonnummer: (0475) 51 00 60
E-mailadres: phl.vanmelick@leudal.nl
Politieke partij: CDA

Rob Flinsenberg

Rob_Flinsenberg

Functie: Raadslid
Telefoonnummer: (06) 51 01 20 66
E-mailadres: r.flinsenberg@leudal.nl
Politieke partij: CDA

drs. Dirk Voermans

Dirk_Voermans

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Blauwververstraat 33, 6088 CC  Roggel
Telefoonnummer: (06) 23 24 45 81
E-mailadres: d.voermans@leudal.nl
Politieke partij: D66

Iris Schors

Iris_Schors

Functie: Raadslid
E-mailadres: i.schors@leudal.nl
Politieke partij: D66

mr. André Kierkels

Andre_Kierkels

Functie: Raadslid
Adres:
Hanssum 18, 6086 BV  Neer
Telefoonnummer: (0475) 59 71 09
E-mailadres: a.kierkels@leudal.nl
Politieke partij: D66

mr. Ad Thomassen

Ad_Thomassen

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Schelkens-ven 84, 6085 DH  Horn
Telefoonnummer: (0475) 58 30 00
E-mailadres: a.thomassen@leudal.nl
Politieke partij: VVD

Jordi Vissers

Jordi_Vissers

Functie: Raadslid
Adres:
Daalakkerstraat 8, 6085 BP  Horn
Telefoonnummer: (06) 48 12 98 65
E-mailadres: j.vissers@leudal.nl
Politieke partij: VVD

drs. Joost van der Stappen

Joost_van_der_Stappen

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Margarethastraat 73, 6014 AD  Ittervoort
Telefoonnummer: (0475) 56 49 47
E-mailadres: j.vanderstappen@leudal.nl
Politieke partij: Progressief Akkoord Leudal

Hilde Glessner

Hilde_Glessner

Functie: Raadslid
Adres:
Stadhouderlaan 25, 6085 AV  Horn
Telefoonnummer: (06) - 507 42 640
E-mailadres: h.glessner@leudal.nl
Politieke partij: Progressief Akkoord Leudal

Richard Verheul

Richard_Verheul

Functie: Fractievoorzitter
Adres: Pater van Donstraat 28, 6089 NP  Heibloem
Telefoonnummer: (0475) 49 34 12
E-mailadres: r.verheul@leudal.nl
Politieke partij: Leudal Sociaal

Désirée H. Schmalschläger

Burgemeester_Désirée_ SChmalsläger

Mevrouw Schmalschläger is op 3 september 2019 beëdigd als nieuwe burgemeester van de gemeente Leudal.

Functie: Burgemeester
Adres: Postbus 3008, 6093 ZG  Heythuysen
 

drs. Wim Cornelissen

Wim_Cornelissen

Functie: Griffier
Telefoonnummer: (06) 120 768 51
E-mailadres: w.cornelissen@leudal.nl