Geschikte locaties voor nieuwe laadpalen: denk mee!
In onze gemeente denken we actief na over hoe we toekomstbestendig kunnen wonen, werken en leven. We zien dat elektrisch rijden toeneemt, en dat willen wij graag ondersteunen. Daarom maken we het opladen van elektrische auto's steeds makkelijker.

Geschikte locaties voor laadpalen
Tussen nu en 2030 komen steeds meer laadpalen bij in onze gemeente. We hebben een kaart gemaakt met plekken waar deze laadpalen in principe zouden kunnen komen. Deze locaties zijn gekozen op basis van een aantal (technische) eisen en wensen.
Denk mee over de locaties
We willen graag weten wat u vindt van de voorgestelde locaties. Doe mee en volg deze stappen:
- Bekijk de kaart. Op de kaart ziet u groene stippen. Dit zijn plekken die de gemeente heeft goedgekeurd.
- Controleer de locaties. Kijk welke locaties belangrijk zijn voor uw woon-, werk- en leefomgeving.
- Geef jouw feedback. Klik op de stip en geef aan waarom u die locatie niet of juist wél geschikt vindt. Let daarbij wel op de minimale (technische) eisen die we stellen aan laadlocaties.
Goed om te weten
In sommige straten zijn meerdere laadpalen voorgesteld. Dit betekent niet dat ze er allemaal komen tussen nu en 2030. Of ergens daadwerkelijk een nieuwe laadpaal komt, hangt af van hoe vaak de huidige laadpalen in de buurt worden gebruikt. Worden ze veel gebruikt? Dan komt er sneller een nieuwe paal. Worden ze weinig gebruikt? Dan duurt het waarschijnlijk langer. Toch nodigen we inwoners uit om nu al mee te denken over alle locaties die we nu in beeld hebben. Zo kunnen we in de toekomst snel actie ondernemen als dat nodig is. En zorgen we samen voor een goed netwerk van laadpalen in onze gemeente.
Waar vind ik meer informatie?
Ga naar: participatie.evmaps.nl/leudal om de kaart te bekijken en uw mening te geven. Alvast bedankt voor uw hulp!
Samen maken we elektrisch rijden in Leudal nóg makkelijker en toegankelijker!