Samenstelling gemeenteraad

Lees voor

drs. Michel Graef

Graef
contactgegevens en taken drs. Michel Graef
FunctieFractievoorzitter
AdresDorpstraat 65a
6085 BE  Horn
Telefoonnummer(06) 21 88 35 28
E-mailadresm.graef@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Hen Sleven

Sleven
contactgegevens en taken Hen Sleven
FunctieRaadslid
AdresBeukenstraat 9
6013 SR  Hunsel
Telefoonnummer(0475) 56 53 97
E-mailadresh.sleven@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

drs. Pieke Houben

Houben
contactgegevens en taken drs. Pieke Houben
FunctieRaadslid
Telefoonnummer(06) 11 69 94 54
E-mailadresp.houben@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Ria Teluij

Teluij
contactgegevens en taken Ria Teluij
FunctieRaadslid
AdresCatharina Daemenstraat 43
6093 KE  Heythuysen
Telefoonnummer(06) 12 95 00 67
E-mailadresr.teluij@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

ing. Heleen Wijers - Van der Linden

Wijers - Van der Linden
contactgegevens en taken ing. Heleen Wijers - Van der Linden
FunctieRaadslid
AdresPoelakkerweg 3
6082 NC  Buggenum
Telefoonnummer(06) 54 96 70 52
E-mailadresh.wijers@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Léon Linssen

Linssen
contactgegevens en taken Léon Linssen
FunctieRaadslid
AdresKempkensstraat 4
6083 AV  Nunhem
Telefoonnummer(0475) 59 43 53
E-mailadresl.linssen@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

ing. Anita van Vlodrop - Van Kempen

van Vlodrop - Van Kempen
contactgegevens en taken ing. Anita van Vlodrop - Van Kempen
FunctieRaadslid
AdresGraafschap Hornestraat 2B
6085 BV  Horn
Telefoonnummer(0475) 58 32 48
E-mailadresa.vanvlodrop@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

BSc Jordi Custers

Custers
contactgegevens en taken BSc Jordi Custers
FunctieFractievoorzitter
AdresSebastiaanstraat 29
6011 RD  Ell
Telefoonnummer(06) 57 54 54 10
E-mailadresj.custers@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

dr. ir. Thieu Wagemans

Wagemans
contactgegevens en taken dr. ir. Thieu Wagemans
FunctieRaadslid
AdresBelenbroeklaan 22
6093 BT  Heythuysen
Telefoonnummer(0475) 49 35 70
E-mailadresm.wagemans@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Gerry Teeuwen

Teeuwen
contactgegevens en taken Gerry Teeuwen
FunctieRaadslid
AdresIsidoorstraat 17
6012 RE  Haler
Telefoonnummer(0495) 56 32 44
E-mailadresg.teeuwen@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Evert Franzen

Geen foto
contactgegevens en taken Evert Franzen
FunctieRaadslid
AdresWessemerven 2
6037 SP  Kelpen-Oler
Telefoonnummer(06) 13 89 59 30
E-mailadrese.franzen@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Berry Hermans

Hermans
contactgegevens en taken Berry Hermans
FunctieRaadslid
AdresBiesstraat 36
6093 AE  Heythuysen
Telefoonnummer(0475) 49 49 51
E-mailadresb.hermans@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

drs. Huub van Helden MBA

van Helden MBA
contactgegevens en taken drs. Huub van Helden MBA
FunctieFractievoorzitter
AdresSpeikerhofweg 21
6081 NB  Haelen
E-mailadresh.vanhelden@leudal.nl
Politieke partijCDA

mr. Nadine Alofs

Alofs
contactgegevens en taken mr. Nadine Alofs
FunctieRaadslid
AdresWinkelveld 3
6088 HG  Roggel
Telefoonnummer(0475) 49 41 84
E-mailadresn.alofs@leudal.nl
Politieke partijCDA

John Nouwen

Geen foto
contactgegevens en taken John Nouwen
FunctieRaadslid
AdresAan de Heibloem 17a
6093 PE  Heythuysen
E-mailadresj.nouwen@leudal.nl
Politieke partijCDA

Peter van Melick

van Melick
contactgegevens en taken Peter van Melick
FunctieRaadslid
AdresGerhegge 8
6086 PC  Neer
Telefoonnummer(0475) 51 00 60
E-mailadresphl.vanmelick@leudal.nl
Politieke partijCDA

Rob Flinsenberg

Flinsenberg
contactgegevens en taken Rob Flinsenberg
FunctieRaadslid
Telefoonnummer(06) 51 01 20 66
E-mailadresr.flinsenberg@leudal.nl
Politieke partijCDA

Dirk Voermans

Geen foto
contactgegevens en taken Dirk Voermans
FunctieFractievoorzitter
AdresBlauwververstraat 27
6088 CC  Roggel
E-mailadresd.voermans@leudal.nl
Politieke partijD66

Iris Schors

Schors
contactgegevens en taken Iris Schors
FunctieRaadslid
AdresWederik 16
6081 BV  Haelen
E-mailadresi.schors@leudal.nl
Politieke partijD66

mr. André Kierkels

Kierkels
contactgegevens en taken mr. André Kierkels
FunctieRaadslid
AdresHanssum 18
6086 BV  Neer
Telefoonnummer(0475) 59 71 09
E-mailadresa.kierkels@leudal.nl
Politieke partijD66

mr. Ad Thomassen

Thomassen
contactgegevens en taken mr. Ad Thomassen
FunctieFractievoorzitter
AdresSchelkens-ven 84
6085 DH  Horn
Telefoonnummer(0475) 58 30 00
E-mailadresa.thomassen@leudal.nl
Politieke partijVVD

Jordi Vissers

Geen foto
contactgegevens en taken Jordi Vissers
FunctieRaadslid
AdresDaalakkerstraat 8
6085 BP  Horn
Telefoonnummer(06) 48 12 98 65
E-mailadresj.vissers@leudal.nl
Politieke partijVVD

drs. Joost van der Stappen

van der Stappen
contactgegevens en taken drs. Joost van der Stappen
FunctieFractievoorzitter
AdresMargarethastraat 73
6014 AD  Ittervoort
Telefoonnummer(0475) 56 49 47
E-mailadresj.vanderstappen@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

Hilde Glessner

Glessner
contactgegevens en taken Hilde Glessner
FunctieRaadslid
AdresStadhouderlaan 25
6085 AV  Horn
Telefoonnummer(06) - 507 42 640
E-mailadresh.glessner@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

Richard Verheul

Verheul
contactgegevens en taken Richard Verheul
FunctieFractievoorzitter
AdresPater van Donstraat 28
6089 NP  Heibloem
E-mailadresr.verheul@leudal.nl
Politieke partijLeudal Sociaal

Arno Verhoeven MPM

Verhoeven MPM
contactgegevens en taken Arno Verhoeven MPM
FunctieBurgemeester
AdresPostbus 3008
6093 ZG  Heythuysen
Telefoonnummer(0475) 85 92 03
E-mailadresa.verhoeven@leudal.nl

drs. Wim Cornelissen

Cornelissen
contactgegevens en taken drs. Wim Cornelissen
FunctieGriffier
Mobiel nummer(06) 120 768 51
E-mailadresw.cornelissen@leudal.nl

Uw bezoek aan het gemeentehuis

Wij werken op afspraak. Een afspraak maakt u gemakkelijk via de Online afsprakenplanner of via tel: (0475) 85 90 00.