Commissie Sociaal

Lees voor

De raadscommissie Sociaal adviseert en overlegt onder meer over de volgende onderwerpen:

  • Drie decentralisaties uit het Regeerakkoord over het sociale domein: Jeugdwet, Wet maatschappelijke ondersteuning, Participatiewet
  • Accommodatie- en subsidiebeleid
  • Werkgelegenheid
  • Sociale werkvoorziening
  • Dorpsraden, dorpsontwikkeling en leefbaarheid
  • Kunst- en cultuurbeleid
  • Vrijwilligerswerk en mantelzorg
  • Onderwijs en leerplicht
  • Welzijn, sport
  • Volksgezondheid

Klik hier voor de besluitenlijst.

Samenstelling

mr. Nadine Alofs

Alofs
contactgegevens en taken mr. Nadine Alofs
FunctieVoorzitter
AdresWinkelveld 3
6088 HG  Roggel
Telefoonnummer(0475) 49 41 84
E-mailadresn.alofs@leudal.nl
Politieke partijCDA

Anja Van den Beuken-Roeven

Van den Beuken-Roeven
contactgegevens en taken Anja Van den Beuken-Roeven
FunctieCommissielid
AdresRingstraat 13a
6015 AZ  Neeritter
Telefoonnummer(06) 13 26 21 78
E-mailadresa.vandenbeuken@leudal.nl
Politieke partijCDA

Dirk Jimmink

Jimmink
contactgegevens en taken Dirk Jimmink
FunctieCommissielid
AdresMargarethastraat 21
6014 AC  Ittervoort
Telefoonnummer(06) 12 65 06 76
E-mailadresd.jimmink@leudal.nl
Politieke partijCDA

Jan Engelen

Engelen
contactgegevens en taken Jan Engelen
FunctieCommissielid
AdresDresenstraat 6
6088 HC  Roggel
Telefoonnummer(0475) 49 16 13
E-mailadresj.engelen@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

drs. Pieke Houben

Houben
contactgegevens en taken drs. Pieke Houben
FunctieCommissielid
Telefoonnummer(06) 11 69 94 54
E-mailadresp.houben@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

ing. Anita van Vlodrop - Van Kempen

van Vlodrop - Van Kempen
contactgegevens en taken ing. Anita van Vlodrop - Van Kempen
FunctieCommissielid
AdresGraafschap Hornestraat 2B
6085 BV  Horn
Telefoonnummer(0475) 58 32 48
E-mailadresa.vanvlodrop@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Marianne Bultman-Verheijden

Bultman-Verheijden
contactgegevens en taken Marianne Bultman-Verheijden
FunctieCommissielid
AdresGraaf van Loonlaan 3
6093 BS  Heythuysen
Telefoonnummer(06) 24 82 66 34
E-mailadresm.bultman@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Ger Laemers

Geen foto
contactgegevens en taken Ger Laemers
FunctieCommissielid
AdresNeel Doffstraat 1
6082 AE  Buggenum
Telefoonnummer(06) 20 83 91 92
E-mailadresg.laemers@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Martijn Hoogers

Geen foto
contactgegevens en taken Martijn Hoogers
FunctieCommissielid
AdresJan Mennenstraat 11
6088 HX  Roggel
Telefoonnummer(06) 21 55 25 71
E-mailadresm.hoogers@leudal.nl
Politieke partijD66

drs. Pieter Beerens

Geen foto
contactgegevens en taken drs. Pieter Beerens
FunctieCommissielid
AdresLobeliastraat 8
6014 BT  Ittervoort
Telefoonnummer(06) 54 38 64 23
E-mailadresp.beerens@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

Marjolijn Ouwerkerk-van den Ende

Geen foto
contactgegevens en taken Marjolijn Ouwerkerk-van den Ende
FunctieCommissielid
AdresGraaf van Loonlaan 41
6093 BS  Heythuysen
Telefoonnummer(06) 15 02 41 24
E-mailadresm.ouwerkerk@leudal.nl
Politieke partijVVD

John Lommen

Lommen
contactgegevens en taken John Lommen
FunctieCommissiegriffier
E-mailadresj.lommen@leudal.nl

Uw bezoek aan het gemeentehuis

Wij werken op afspraak. Een afspraak maakt u gemakkelijk via de Online afsprakenplanner of via tel: (0475) 85 90 00.