Commissie Fysiek

Lees voor

De raadscommissie Fysiek adviseert en overlegt onder meer over de volgende onderwerpen:

  • Wonen (bouwen en wonen, monumentenzorg, volkshuisvesting, woonwagens);
  • Ruimtelijke ordening (ruimtelijke plannen, exploitatie bestemmingsplannen, grondbeleid en ontgrondingen, Wet algemene bepalingen omgevingsrecht);
  • Plattelandsvernieuwing en plattelandsfuncties (landbouw, natuurbeheer en recreatie)
  • Werken
  • Economie, retail, toerisme en recreatie, bedrijventerreinen, havens, waterwegen, midden- en kleinbedrijf, agrarische sector, markten)
  • Openbare ruimte
  • Verkeer en vervoer
  • Civiele techniek (weg- en rioolbeheer, kunstwerken), nutsbedrijven
  • Milieu (milieubeheer, duurzaamheid, afvalverwerking, natuur- en milieueducatie)

Klik hier voor de besluitenlijst.

Samenstelling

ing. Heleen Wijers - Van der Linden

Wijers - Van der Linden
contactgegevens en taken ing. Heleen Wijers - Van der Linden
FunctieVoorzitter
AdresPoelakkerweg 3
6082 NC  Buggenum
Telefoonnummer(06) 54 96 70 52
E-mailadresh.wijers@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

ir. Jack Coolen

Coolen
contactgegevens en taken ir. Jack Coolen
FunctieCommissielid
AdresKoelstraat 3b
6011 SB  Ell
Telefoonnummer(06) 54 29 06 72
E-mailadresj.coolen@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Ellie van Tilburg

van Tilburg
contactgegevens en taken Ellie van Tilburg
FunctieCommissielid
AdresBiesstraat 10
6093 AD  Heythuysen
Telefoonnummer(06) 10 62 21 56
E-mailadrese.vantilburg@leudal.nl
Politieke partijSamen Verder

Evert Franzen

Geen foto
contactgegevens en taken Evert Franzen
FunctieCommissielid
AdresWessemerven 2
6037 SP  Kelpen-Oler
Telefoonnummer(06) 13 89 59 30
E-mailadrese.franzen@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

Baldwin Grabert

Grabert
contactgegevens en taken Baldwin Grabert
FunctieCommissielid
AdresSteegstraat 47
6085 EP  Horn
Telefoonnummer(06) 20 83 83 58
E-mailadresb.grabert@leudal.nl
Politieke partijRonduit Open

ing. Thieu Bongers

Bongers
contactgegevens en taken ing. Thieu Bongers
FunctieCommissielid
AdresKeversbroek 2
6037 RG  Kelpen-Oler
Telefoonnummer(06) 12 21 80 76
E-mailadrest.bongers@leudal.nl
Politieke partijCDA

Jan Visser

Visser
contactgegevens en taken Jan Visser
FunctieCommissielid
AdresHeideweg 7
6037 NZ  Kelpen-Oler
Telefoonnummer(06) 17 41 56 03
E-mailadresj.visser@leudal.nl
Politieke partijCDA

dr. Leo Schouten

Schouten
contactgegevens en taken dr. Leo Schouten
FunctieCommissielid
AdresPark 10
6093 EL  Heythuysen
Telefoonnummer(0475) 49 29 75
E-mailadresl.schouten@leudal.nl
Politieke partijD66

Léon van Kessel

van Kessel
contactgegevens en taken Léon van Kessel
FunctieCommissielid
AdresDriessensstraat 30
6015 AG  Neeritter
Telefoonnummer(0475) 56 63 08
E-mailadresl.vankessel@leudal.nl
Politieke partijProgressief Akkoord Leudal

MBA Pim Ramaekers

Ramaekers
contactgegevens en taken MBA Pim Ramaekers
FunctieCommissielid
AdresMortel 42
6088 AJ  Roggel
Telefoonnummer(0475) 21 12 85
E-mailadresp.ramaekers@leudal.nl
Politieke partijVVD

Jo Bouten

Geen foto
contactgegevens en taken Jo Bouten
FunctieCommissielid
AdresPater van Donstraat 41
6089 NM  Heibloem
E-mailadresj.bouten@leudal.nl
Politieke partijLeudal Sociaal

drs. Wim Cornelissen

Cornelissen
contactgegevens en taken drs. Wim Cornelissen
FunctieCommissiegriffier
Mobiel nummer(06) 120 768 51
E-mailadresw.cornelissen@leudal.nl

Uw bezoek aan het gemeentehuis

Wij werken op afspraak. Een afspraak maakt u gemakkelijk via de Online afsprakenplanner of via tel: (0475) 85 90 00.